Nominace

Vyplňte prosím tento formulář dle následujících instrukcí. V každé kategorii můžete uvést název jednoho projektu dle svých preferencí a věnovat mu tak jeden nominační hlas. Není nutné vyplnit všechny kategorie, podmínkou je vyplnění alespoň jedné.

Pokud jste provozovatelem či majitelem nějakého projektu, můžete jej sami nominovat ve speciálním formuláři, také do 28. srpna.

Jste poskytovatel služeb a nástrojů, které využívají práci s velkými daty? Pak se nominujte do kategorie Data-driven počin ve speciálním formuláři.

Děkujeme za váš zájem a podporu.

Cena popularity

Cena popularity - logo partnera

Nejoblíbenější projekt určený hlasováním veřejnosti.

Zpravodajství

Mediální projekty všeobecného zpravodajství.

Zájmové weby

Zájmové weby - logo partnera

Tematicky či žánrově definované projekty určené pro specifickou cílovou skupinu uživatelů (odborná média, specializované magazíny, lifestylová média, bulvární média, komunitní projekty).

One (wo)man show

Libovolný projekt či aktivita zajišťovaná prostřednictvím internetu v režii jednoho člověka – např. blog, zpravodajství, účet na Twitteru či Facebooku, e-commerce.

Nástroje a služby

Nástroje a služby provozované prostřednictvím internetu (např. databáze, katalogy, komunikační služby, publikační platformy).

Internetové obchodování

Projekty, které jsou založeny na zprostředkování transakčních operací (e-shopy, cenové srovnávače, katalogy zboží, transakční weby, platební nástroje, slevové servery apod.).

Generální partner

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Mediální partneři

Partneři slavnostního vyhlášení

Produktový partner

Pořadatel

Produkce