Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

Internetový portál O‘chutney.cz nabízí svým uživatelům neomezený prostor pro sdílení zážitků, ať už se jedná o fotografie z dovolené, záznamy prvních krůčků svých ratolestí nebo přímé přenosy z právě probíhající party. Na O’chutney.cz možné sdílet svůj život prakticky minutu po minutě, a to bez ohledu na to, jestli zrovna jedete do práce nebo rybaříte na druhém konci světa.

Portál O’chutney.cz je kromě obsahu tvořeného samotnými uživateli plný exkluzivních materiálů a zajímavých bonusů. V současné době se jedná o materiály spojené s dlouho očekávaným velkofilmem Juraje Jakubiska – Bathory nebo fotografie z netradiční výstavy umělecky ztvárněných telefonních budek na Kampě s názvem ArtPhone.

Více informací na www.ochutney.cz


HLAVNÍ PARTNER

Zážitky.cz nabízí zážitky ve vzduchu i na vodě, na zemi i pod ní, rychlé vozy i jiné samohyby, střelbu i dobrodružství, povolání na zkoušku, proměny i zážitkové kurzy, hry, pobyty a ještě mnohem víc.

Tlukot vlastního srdce, zrychlený tep, adrenalin v krvi a lákavá chuť dobrodružství; relaxace, příjemná hudba, uvolnění pod jemnými dotyky; symfonie chutí a vůní nebo příležitost být na pár chvil někým jiným. To je jen ochutnávka toho, co můžete darovat nebo sami prožít. Zážitek může být dokonalým dárkem, ať myslíte na sebe či na druhé.

Více informací na www.zazitky.cz/


PARTNER

Sloane Park Property Trust, a.s. je jediný výhradně velkoobchodní telekomunikační operátor s vlastní optickou infrastrukturou a celorepublikovou působností. Portfolio zákazníků je tvořeno předními telekomuničními a kabelovými operátory, ISP a freenety, pro které zajišťuje páteřní trasy, IP konektivitu a přístupové okruhy.

Více informací na www.sloane.cz/


HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

Strategie, měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci, vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu. Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Jde o komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelný.

Více informací na www.strategie.cz


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Aktuálně.cz je jeden z nejnavštěvovanějších online zpravodajských deníků, který vychází od března 2014 v nové uživatelsky komfortnější podobě. Nová verze přináší přehlednější strukturu hlavní stránky a pohodlné čtení na všech typech zařízení, včetně tabletu a mobilu, ve stejné kvalitě. Čtenáři se díky zjednodušené navigaci dostanou rychleji k tomu, co hledají: ke zprávám, analýzám, komentářům, sportovním výsledkům či zábavě. Titulní stránka věnuje větší prostor rychlým zprávám ze sociálních sítí redakce. Pozornost si zaslouží zavedení osvědčené diskusní platformy Disqus, kterou používá například CNN. Diskuse jsou dostupné z mobilu i tabletu a uživatelé mohou rychleji přispívat přes svůj účet na Facebooku, Twitteru nebo Google+. Kromě toho jsou pro čtenáře připraveny nové testy a kvízy, taktéž propojené se sociálními sítěmi.

Více informací na www.aktualne.cz


Atlas.cz je český internetový portál, nabízející jedny z nejoblíbenějších služeb na českém a slovenském internetu – například Amapy.cz, ICQ anebo zábavný server Pikant, ale i řadu dalších služeb. Atlas.cz staví především na praktických službách pro život.

Více informací na www.atlas.cz/


Více zpráv, více hvězd, více videí: to je ve zkratce zpravodajsko-zábavný portál Blesk.cz. Díky přehledné struktuře stránek mají čtenáři snadný přístup k nejdůležitějším událostem, servisním informacím i exkuzivním fotogaleriím. Orientaci na stránkách výrazně usnadňuje navigace, která dělí obsah do 10 kategorií – čtenář tak snadno a rychle najde to, co ho zajímá nejvíce. Součástí navigace je i kategorie s nabídkou oblíbených magazínů – Blesk pro ženy, Blesk pro muže, Hobby, iSport a Biják. Žhavou senzací mezi kategoriemi je sekce Digital, obsahující novinky ze světa mobilů, tabletů, počítačů a internetu, články o focení a domácí kino zábavě a samozřejmě také online hry zdarma. Další aktuální novinkou stránek Blesk.cz je video portál, kde čtenáři najdou živé zpravodajství z domova i z celého světa či online přenosy.

Více informací na www.blesk.cz


Zpravodajský portál iDNES.cz přináší aktuální zpravodajství z domova i ze světa, ze sportu i kultury. Nově také nabízí zpravodajství z regionů. Za měsíc jej navštíví více než 3,8 milionu reálných uživatelů, kteří zhlédnou přes 440 milionů stránek. iDNES.cz je tak největším českým zpravodajským portálem.

Více informací na www.iDNES.cz


Internetový deník MobilMania.cz se zabývá aktuálním děním v oblasti mobilních telefonů, operátorů a telekomunikačních technologií. Nabízí podrobné testy telefonů, služeb, analýzy a přehledy. Atraktivitu článků zvyšují kvalitní fotografie a videa.

Více informací na www.mobilmania.cz/


Novinky.cz jsou již několik let nejnavštěvovanějším zpravodajským serverem v České republice. Pokrývají celé zpravodajské spektrum a nechybí ani magazínové rubriky. Svým čtenářům nabízejí smysluplný způsob, jak diskutovat u článků (díky tzv. korespondenční registraci) a také jako první zapojily čtenáře do tvorby zpravodajského obsahu (rubrika Vaše zprávy z regionů). Server Novinky.cz každý měsíc navštíví téměř 3,5 milionů reálných uživatelů, kteří vygenerují přibližně 220 milionů zobrazených stránek a okolo 10 milionů přehrání videí.

Více informací na www.novinky.cz


Společenský server Reflex.cz přibližuje čtenářům aktuální témata a zajímavé osobnosti naší doby a zprostředkovává nový úhel pohledu na svět a životní styl. Reflex.cz se vyznačuje zejména kvalitní žurnalistickou tvorbou a snahou o odvážné a maximálně pravdivé reportáže z domova i ze zahraničí, a to včetně míst dramatických konfliktů. Server je rozdělený na dvě části – volnou a placenou sekci.

Více informací na www.reflex.cz


Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál, jehož domovskou stránku denně navštíví přes 2,5 milionu uživatelů. Komerční i nekomerční služby Seznam.cz využívají již 16 let ti, co na Internetu hledají zábavu, informace či přátele. Fulltextové vyhledávání, katalog firem, e-mailová pošta se 7,5 miliony účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů Internetu. Vizí společnosti Seznam.cz je, pracovat na tom, aby Internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Více informací na www.seznam.cz


SuperOnline.cz odstartoval 31. října 2006 jako projekt společnosti SuperMedia s.r.o. Jedná se o první, největší a volně přístupný katalog tiskových médií v ČR i SR. Určený převážně marketingovým pracovníkům a nákupčím médií u koncových inzerentů. V současné době čítá zhruba 1800 titulů.

Vedle katalogu přináší SuperOnline.cz denně aktuální zprávy ze světa médií, reklamy a marketingu. Vzhledem ke stále se zvyšující popularitě a návštěvnosti portálu, připravujeme od září novou, rozšířenou podobu, která bude umístěna na doméně ABCmedia.cz s tím, že i katalog se rozšíří o televize, rádia a online média.

Více informací na www.superonline.cz


Týden.cz je moderní internetový deník. Pro svůj start v roce 2007 využil dobrého a zavedeného jména zpravodajského časopisu Týden. Dnes má Týden.cz svoji vlastní identitu a s heslem „ukážeme vám realitu“ přináší svým čtenářům perfektní zpravodajské pokrytí, servis, komentáře a komunitní zábavu například v podobě fotoblogu Galerie 30 ostrých.

Více na www.tyden.cz


Živě.cz je nejčtenější internetový magazín o informačních technologiích. Živě svým čtenářům přináší podrobné informace o hardwaru, softwaru, internetu, technologiích, byznysu a dalších oborech, které mají vazbu na IT.

Více informací na www.zive.cz


Generální partner

Hlavní partner

Partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři