Partneři

Generální partner

NOKIA

Nokia je přední světovou společností působící v oblasti mobilních komunikací a hnací silou růstu a udržitelného rozvoje celého odvětví mobility. Nokia usiluje o zlepšení života lidí a zvýšení jejich produktivity tím, že nabízí snadno ovladatelné a bezpečné produkty, jako jsou mobilní telefony, a řešení pro podniky a poskytovatele obrazového obsahu, her, médií a mobilních sítí. Nokia je společností se širokým spektrem vlastníků a její akcie jsou kótovány na burzách v New Yorku (NOK), Helsinkách, Stockholmu, Londýně, Frankfurtu a Paříži.

 Více informací na www.nokia.cz


Hlavní partner

1188

Džunglí informací vás provedeme rychleji než vaše sekretářka! Pokud hledáte kontakty na firmy, řemeslníky, úřady, banky, daňové poradce, právníky, kurýry, pošty, taxislužby, restaurace nebo třeba paní na hlídání – volejte 1188!

Více informací a soutěž o navigaci najdete na http://linka.1188­.cz/soutez


Partner

ACTIVE 24

ACTIVE 24 patří mezi největší české poskytovatele webhostingových služeb a registrátory domén. Služby společnosti ACTIVE 24 se vyznačují špičkovou technickou kvalitou, stabilitou a nepřetržitou zákaznickou podporou. Nabízíme kompletní řešení pro každého, kdo se chce prezentovat na Internetu. V našem portfoliu najdete možnost registrace až 41 doménových koncovek, webhosting, dedikované servery, řešení pro kompletní e-shop, nástroj pro jednoduchou tvorbu webů, e-mailová řešení a další. Kvalitu a profesionalitu ACTIVE 24 oceňuje více než 50 000 zákazníků.

Více informací na www.active24.cz


Poduktový partner

CORDAGE

Cordage je obchodní značkou společnosti Provaznictví s.r.o., která má svou podnikovou prodejnu v Praze na Újezdě. Společnost dodává pomocí nejrůznějších oborů činnosti provaznické výrobky přímo na míru.

Pokročilá technolgie, spolehlivé produkty a služby, talentovaní lidé a odpovědný přístup k podnikání dovedl společnost mezi nejlepší české dodavatele polypropylenových a konopných lan, záchranných síťí a jutových výrobků s všestranným použitím. Provazové žebříky, Lana a šňůry, Provazy, Motouzy a Dekorační sítě jsou vám k dispozici v mnoha provedeních. Našimi partnery jsou zejména stavební firmy, zahradnictví, železářství, velkoobchody pro kutily, zoologické zahrady, lodní průmysl a další. Staňte se i vy našimi partnery a zákazníky a nastavte tak nový směr vývoje provaznické společnosti.

Více na www.cordage.cz


Hlavní mediální partner

Marketing & Media

Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

Více infromací na www.mam.cz


Mediální partneři

AdActive

Mediální agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných prodejů (obratu), ulehčuje práci partnerským agenturám. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny. AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Aktuálně.cz

Deník Aktuálně.cz vznikl v roce 2005 jako první čistě internetový zpravodajský deník v České republice. Redakci Aktuálně.cz tvoří renomovaní novináři jako Petr Holub, Sabina Slonková nebo Jan Lipold. Aktuálně.cz má nyní přes jeden milión čtenářů měsíčně, každý den jeho stránky navštěvuje 300 tisíc uživatelů. Agentura Mather v roce 2008 zařadila Aktuálně.cz do Top 10 nejnadějnějších nových značek v České republice. Deník, který má v průměru týdně desítky citací v jiných tuzemských médiích, je zmiňován i za hranicemi (agentury Bloomberg, Reuters, AFP nebo slovenský TASR, největší slovenský seriózní deník SME, televize Al Džazíra).

Více informací na www.aktualne.cz

Blesk.cz

Blesk.cz, nejčtenější deník na internetu, je online verze nejprodávanějšího tuzemského deníku Blesk. Server nabízí přehledné aktuální zpravodajství z domova i ze světa, zajímavosti a senzace ze showbyznysu, doplněné rozsáhlým foto i video materiálem. Jeho součástí jsou také servisní rubriky, specializované rubriky pro ženy a muže či sekce s videi a zábavou. 

Více informací na www.blesk.cz

Centrum.cz

Dvojka českého internetu – portál Centrum.cz nabízí unikátní „otevřenou“ koncepci, která umožňuje individuální přizpůsobení portálu podle potřeb a přání každého návštěvníka. Mezi nejzajímavější funkce patří webová verze messangeru ICQ (označená jako ICQ2GO) umožňující rychlou komunikaci po síti, včetně odesílaní a příjmu SMS zpráv zdarma bez nutnosti instalace klienta ICQ,  Multimail  – mail umožňující přístup do nejpoužívanějších českých i zahraničních emailů z jediného místa a současně nejkvalitnější národní a mezinárodní vyhledávání od společnosti Google. Dále pak na jednom místě sledovat nejčtenější zpravodajské servery, mít okamžitý přístup do encyklopedie Wikipedia, slovníků nebo využít rozsáhlé možnosti nastavení vzhledu.

Více informací na www.centrum.cz

ČeskéNoviny.cz

ČeskéNoviny.cz jsou zpravodajským serverem České tiskové kanceláře (ČTK). Přinášejí výběr nejdůležitějších zpráv z domova, světa, ekonomiky a sportu, které vydává největší domácí tisková agentura. Pod heslem spolehlivost – rychlost – nezávislost zveřejňujeme informace na internetu již od roku 1995. Naším cílem je poskytovat čtenářům objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů.

Více informací na www.ceskenovi­ny.cz

ČRo1 – Radiožurnál

Český rozhlas 1 – Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická stanice, příjemná k poslechu všem cílovým skupinám.

Radiožurnál se ve svém vysílání soustřeďuje na okamžité a rychlé zpravodajství, které se prolíná celým dnem a má přednost před jakýmkoliv naplánovaným programem. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.
Radiožurnál přináší zprávy z ekonomiky, politiky, kultury i sportu, ještě více aktuálních informací o dopravě a počasí i další servisní pořady. Vysílá také autentická vyjádření, rozhovory a diskuse se zajímavými lidmi, komentáře prezentující nejširší škálu názorů a postojů i náboženské vysílání nebo vysílání pro národnostní menšiny.
 
Informace o vysílání, programové schéma, vysílače i jména hostů naleznete na www.radiozurnal.cz.

Více informací na www.radiozurnal­.cz

ČT24

ČT24,první televizní zpravodajský program v ČR. Od šesté ranní do půlnočních zpráv vysílá ČT24 nepřetržitě živé zprávy a komentáře z politiky, regionů, ekonomiky, zahraničí, kultury nebo sportu. Ve své filosofii se opírá o tři principy. 1) Serióznost. Veškeré zprávy se vybírají dle společenské závažnosti a důležitosti. ČT24 přináší fakta, názory aktérů i odborníků a zprostředkovává atmosféru v přímých přenosech a živých vstupech. 2) Nestrannost. ČT24 to je hutné vysílání, které nesugeruje názory a nedeformuje fakta. Nabízí kontext a hloubku a objektivita a nestrannost se týká jak jednotlivých pořadů, tak vysílání jako celku. 3) Inovace a mimořádná vysílání. Tým ČT24 stále sleduje nové světové trendy a formáty, pružně reaguje na požadavky diváků a propojuje vysílání s internetem na www.ct24.cz a sociálním sítěmi. ČT24 stojí na pružnosti, změnách a permanentních inovacích, při kterých se spoléhá na profesionální tým, který svým každodenním nasazením zvyšuje měsíc od měsíce popularitu ČT24 u diváků. Letos denně sleduje zpravodajský program ČT přes milion a čtvrt diváků. V předvolebním vysílání nebo mimořádných událostech ze zahraničí nebo živelné povahy je zájem o zprávy ČT24 enormní a dokazuje to klíčovou roli tohoto média veřejné služby ve společnosti.

Více infromací na www.ct24.cz

Dáma.cz

Dáma.cz je jeden z nejnavštěvo­vanějších diskusních ženských serverů v České republice. S datem vzniku v roce 1999 se řadí mezi nejstarší české ženské komunitní weby vůbec. Čtenářky si jej oblíbily především díky rodinné a pohodové atmosféře. Kromě bohaté nabídky článků s ženskou a společenskou tématikou poskytuje Dáma.cz rozsáhlá diskusní fóra, poradny, blogy a fotogalerie.

Více informací na www.dama.cz

Deník.cz

Zpravodajský portál Deník.cz je největším poskytovatelem regionálního zpravodajství v České republice. Vedle vlajkové lodi, tedy portálu Deník.cz, spadá do jeho portfolia dalších 72 regionálních zpravodajských webů. Ty poskytují bezkonkurenčně nejobsáhlejší množství on-line informací na českém internetovém mediálním trhu, které pravidelně navštěvuje zhruba 700 tisíc reálných uživatelů měsíčně.

Více informací na www.denik.cz

E15

Ekonomika, byznys, finance. Ekonomické zpravodajství ve stručné a koncentrované podobě.

Více informací na www.e15.cz

eStránky.cz

Služba eStránky.cz je určena k vytváření webových stránek bez znalosti programování. Může jít o stránky osobní nebo určené pro podnikání. Kdokoliv může jednoduše publikovat články na internetu, případně si založit webovou fotogalerii. S eStránkami to zvládl již milion uživatelů.

Více informací na www.estranky.cz

Heureka!

Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší
produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.
Heureka nepředkládá uživatelům pouze ceny z internetových obchodů, ale
skutečně se snaží poradit. Ať už je to prostřednictvím stovek tisíc
recenzí uživatelů, formou nákupních rádců vytvořených experty z oboru, funkcí poraden nebo unikátním systémem hodnocení produktů. Nakupujte chytře s Heurekou.

Více informací na www.heureka.cz

iDNES.cz

iDNES.cz je nejdůvěryhodnějším zpravodajským portálem na českém internetu. Dle průzkumu agentury STEM/MARK jsou o tom přesvědčena 57 % internetové populace. Za měsíc jej navštíví více než 3,4 miliony reálných uživatelů, kteří zhlédnou přes 340 milionů stránek. iDNES.cz je tak největším českým zpravodajským portálem.

Více informací na www.idnes.cz

Miton.cz

MITON CZ, s.r.o. je první ze společností skupiny MITON. Od svého založení v roce 2000 se zabývá hostingem, vývojem webových aplikací na míru a v posledních letech převážně provozem vlastních internetových služeb a internetovým marketingem. Mezi nejvýznamnější mediální projekty patří www.vareni.cz, www.moviezone.cz, www.fotbalpor­tal.cz, www.hafici.cz, ale i nové projekty www.zdrave.cz či www.svatba.cz.

Více informací na www.miton.cz

Novinky.cz

Novinky.cz jsou nejčtenějším online zpravodajským serverem na českém internetu. Denně je navštíví na 1 milion uživatelů.

Více informací na www.novinky.cz

ProměňSe.cz

Proměna vizáže snadno, rychle a zdarma. Jedná se o unikátní a snadno použitelnou internetovou aplikaci, která dává ženám, ale nově i mužům příležitost vyzkoušet si nejrůznější změny svého make-upu nebo účesu z pohodlí svého domova. Od vytváření perfektních očních stínů přes rozmanité barvy rtů až po kompletní změnu účesu. Rozsahem funkcí a použitelnosti je PromenSe.cz projektem svého druhu na českém internetu ojedinělým. Nově je na www.promense.cz zařazena stovka nových účesů, včetně pánských. Každý návštěvník si může nahrát svou vlastní fotografii a hned začít experimentovat se svou vizáží a vybírat z široké palety barev a tvarů očních stínů, linek, kontur, řas, rtů nebo různých účesů. Efekt proměny je snadný, je vidět okamžitě a je velmi blízký realitě. Proměnu si uživatel může uložit, vytisknout nebo poslat e-mailem sobě či kamarádům. Další možností je předání výsledku stylistovi nebo kadeřníkovi, který podle předlohy může vytouženou proměnu zprostředkovat.

Více informací na www.promense.ka­fe.cz

Reflex.cz

Společenský server Reflex.cz přibližuje čtenářům aktuální témata a zajímavé osobnosti naší doby a zprostředkovává nový úhel pohledu na svět a životní styl. Reflex.cz se vyznačuje zejména kvalitní žurnalistickou tvorbou a snahou o odvážné a maximálně pravdivé reportáže z domova i ze zahraničí, a to včetně míst dramatických konfliktů. Server je rozdělený na dvě části – volnou a placenou sekci.

Více informací na www.reflex.cz

Seznam.cz

Seznam.cz je český internetový vyhledávač, jehož služby na www.seznam.cz denně navštíví kolem 2,4 milionu uživatelů. Kromě fulltextového vyhledávání na českém i světovém internetu nabízí malým a středním firmám efektivní internetovou reklamu na Firmy.cz, PPC formát Sklik  anebo bannerové kampaně na svých nejpopulárnějších službách. Seznam provozuje největší emailovou poštu se 7 miliony emailových účtů. Uživatelům zdarma zprostředkovává online zpravodajství Novinky.cz, komunitní službu Lidé.cz s chatem a diskusemi, populární Mapy.cz nebo videa na serveru Stream.cz. Většina z nich dlouhodobě patří mezi uživatelsky nejpopulárnější také proto, že jsou jednoduché, praktické a dostupné. Zakladatel Seznamu Ivo Lukačovič byl v letech 2006 a 2007 vyhlášen uživateli serveru Lupa.cz „Osobností českého internetu“.

Více informací na www.seznam.cz

Živě.cz

Živě.cz je nejčtenější internetový magazín o informačních technologiích. Živě svým čtenářům přináší podrobné informace o hardwaru, softwaru, internetu, technologiích, byznysu a dalších oborech, které mají vazbu na IT.

Více informací na www.zive.cz


Produkce

Více inforamcí na www.iinfo.cz

Pořadatel

Více informaci na www.lupa.cz