Nominace

Vyplňte prosím tento formulář dle následujících instrukcí.

V každé kategorii můžete uvést název jednoho projektu dle svých preferencí a věnovat mu tak jeden nominační hlas. Není nutné vyplnit všechny kategorie, podmínkou je vyplnění alespoň jedné.

Internetové obchodování

Projekty, které jsou založeny na zprostředkování transakčních operací - e-shopy, cenové srovnávače, katalogy zboží, transakční weby, platební nástroje

Influencer

Osobnost známá na sociálních sítích či v jiných médiích, která významně ovlivňuje postoje, názory či chování svých sledujících.

Podcast roku

Pravidelný audiopořad na jakékoli téma (politika, věda, business, technologie, hudba, sport, zdraví, gastronomie a další).

Online video

Originální české videopořady, kanály na YouTube nebo Twitchi a další zajímavé počiny na poli internetového videa.

One (wo)man show

Libovolný projekt či aktivita zajišťovaná prostřednictvím internetu jednou osobou – např. blog, zpravodajství, účet na Twitteru či Facebooku, e-commerce.

Zájmové weby

Tématicky či žánrově definované projekty určené pro specifickou cílovou skupinu uživatelů – odborná média, specializované magazíny, lifestylová média, bulvární média, komunitní projekty.

Zpravodajství a publicistika

Zpravodajské a publicistické mediální projekty na českém internetu.

Nástroje a služby

Nástroje a služby provozované prostřednictvím internetu, např. databáze, katalogy, komunikační služby, publikační platformy.

Produktoví partneři

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Organizátor

Produkce